Veszprémben lesz a sorsdöntő vb-selejtező

  • kézilabda
  • 2018.03.27
  • 11:33
  • MTI
Koperben és Veszprémben rendezik a júniusi Szlovénia-Magyarország párharc mérkőzéseit a férfi kézilabda-világbajnokság selejtezőjében.

Az európai szövetség honlapja szerint az első mérkőzésnek a tengerparti városban az Arena Bonifika ad otthont, a visszavágót pedig a szintén 5000 fős Veszprém Arénában játsszák.

Ismét válogatott meccs helyszíne lesz a Veszprém Aréna

A világbajnoki pótselejtező programja:

1. mérkőzés, június 9., szombat:
Szlovénia-Magyarország, Koper 20.00

visszavágó, június 13., szerda:
Magyarország-Szlovénia, Veszprém 19.00

A további párosítások:
Szerbia-Portugália
Litvánia-Izland
Csehország-Oroszország
Fehéroroszország-Ausztria
Macedónia-Románia
Hollandia-Svédország
Norvégia-Svájc
Horvátország-Montenegró

A párharcok győztesei kijutnak a jövő januári világbajnokságra, amelynek Dánia és Németország ad otthont.

Tabellák
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 12
2. Rhein-Neckar Löwen 10
3. Kielce 10
4. Vardar Szkopje 10
5. Telekom Veszprém 6
6. Meskov Breszt 4
7. IFK Kristianstad 3
8. Montpellier 1
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:49
tovább »
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 20
2. Grundfos Tatabánya KC 15
3. Csurgói KK 15
4. Telekom Veszprém 12
5. Balatonfüredi KSE 12
6. HE-DO B. Braun Gyöngyös 11
7. FTC 10
8. Sport36-Komló 9
9. Dabasi KC VSE 6
10. Ceglédi KKSE 6
11. CYEB Budakalász 6
12. DVTK-Eger 5
13. Mezőkövesdi KC 3
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás 2018. november 13. 20:09
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. NEKA 14
2. Agrofeed ETO-SZESE 10
3. Váci KSE 10
4. Szigetszentmiklósi KSK 9
5. Balatonfüredi KSE U21 8
6. Budai Farkasok NKFT 5
7. Veszprémi KKFT 6
8. Tatai AC 5
9. Pécsi VSE 4
10. Telekom Veszprém U21 4
11. Tunsgram SE Nagykanizsa 3
12. Százhalombattai KE 0
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:41
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Kozármisleny SE U22 14
2. Csurgói NKC 12
3. Siófok KTC KFT U22 10
4. Hévízi SK 10
5. PEAC 7
6. Marcali VSZSE 7
7. BBSC Balatonboglár 6
8. Bajnok DSE Nemesvámos 5
9. Veszprém Pannon SE 5
10. Tolna KC 4
11. Duna-Pent NKSE 2
12. Tamási KC 2
utolsó módosítás 2018. november 12. 09:25
tovább »