Tabellák
Férfi kézilabda NB I, 2018/19
1. Mol-Pick Szeged 51
2. Telekom Veszprém 46
3. Grundfos Tatabánya KC 42
4. Balatonfüredi KSE 36
5. Csurgói KK 33
6. HE-DO B. Braun Gyöngyös 31
7. FTC 22
8. RotaChrom Dabas 21
9. Sport36-Komló 21
10. DVTK-Eger 17
11. CYEB Budakalász 16
12. Mezőkövesdi KC 15
13. Ceglédi KKSE 13
14. Vecsési SE 0
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:22
tovább »
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 2018/19
1. Barcelona 24
2. Telekom Veszprém 20
3. Vardar Szkopje 19
4. Kielce 14
5. Rhein-Neckar Löwen 14
6. Meskov Breszt 9
7. Montpellier 7
8. IFK Kristianstad 5
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:22
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2018/19
1. Váci KSE 39
2. Agrofeed ETO-SZESE 33
3. NEKA 32
4. Veszprémi KKFT 28
5. Szigetszentmiklósi KSK 25
6. Tatai AC 21
7. Pécsi VSE 20
8. Budai Farkasok NKFT 19
9. Telekom Veszprém U21 17
10. Balatonfüredi KSE U21 14
11. Tunsgram SE Nagykanizsa 11
12. Százhalombattai KE 5
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:22
tovább »
Férfi futsal NB I B csoport, 2018/2019
1. Kútház Haladás VSE 21
2. Nyírgyulaj KSE 15
3. 1. FC Veszprém 18
4. Aramis SE 9
5. BME-BT FC 2
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:23
tovább »
Férfi futsal NB I, 2018/19
1. MVFC Berettyóújfalu 50
2. 1. FC Veszprém 42
3. Kútház Haladás VSE 41
4. Dunaferr 40
5. Debreceni Egyetemi AC 22
6. Aramis SE 19
7. Szigetszentmiklós Futsal 19
8. Nyírgyulaj KSE 16
9. Rubeola FC Csömör 8
10. BME-BT FC 7
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:24
tovább »
Férfi labdarúgás, Veszprém megyei I. osztály, 2018/19
1. VLS Veszprém 78
2. Balatonfüredi FC 77
3. Úrkút SK 71
4. Tihanyi FC 59
5. Balatonalmádi SE 48
6. Ajka Kristály SE 41
7. Gyulafirátót SE 36
8. Magyarpolány SE 33
9. Devecser SE 33
10. Sümeg VSE 32
11. Fűzfői AK 30
12. Várpalotai BSK 28
13. Csetény SE 27
14. Tiac VSE 23
15. Herend 18
16. FC Zirc 6
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:28
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2018/19
1. Kozármisleny SE U22 42
2. Csurgói NKC 36
3. Siófok KTC KFT U22 27
4. Veszprém Pannon SE 27
5. PEAC 25
6. Hévízi SK 25
7. Bajnok DSE Nemesvámos 19
8. Marcali VSZSE 19
9. BBSC Balatonboglár 18
10. Tolna KC 10
11. Duna-Pent NKSE 8
12. Tamási KC 8
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:23
tovább »
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2018/19
1. Hoya-Pannon Egyetem Veszprém 50
2. MAFC 50
3. OSE Lions 46
4. Nyíregyháza Blue Sharks 45
5. BKG-Príma SE 44
6. Budapesti Honvéd SE 41
7. Vasas Akadémia 40
8. PVSK-Kronosz Kiadó 35
9. MTK Törökbálint 35
10. BUDAFOK 35
11. MEAFC-Miskolc 34
12. Nagykőrösi Sólymok KE 34
13. OMNIA Pub & Food Békés 29
14. Knipl Kft. Bonyhádi KSE 28
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:23
tovább »
Női röplabda NB II Nyugati csoport rájátszás, 2018/19
1. MÁV ELŐRE SC 69
2. VESC 41
3. RÖAK Kaposvár 37
4. SzoESE 36
5. Röpisuli SE - Ajka 33
6. ÉDRA-TAC 24
7. SZESE Győr 6
utolsó módosítás 2019. május 25. 21:23
tovább »