• egyéni
  • úszás

Két medencében is bizonyítottak
A Tüske uszodában rendezett Budapest kupán és a székesfehérvári korosztályos versenyen is remekeltek a Veszprémi Úszó Klub (VÚK) tehetségei.
  • 2019.05.24. 20:33
  • vehirsport.hu
Rasovszky Kristóf bronzérmes a Seychelle-szigeteken
Rasovszky Kristóf harmadik lett a vizes sportágakat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA nyíltvízi úszásban kiírt világkupa-sorozatának második állomásán a Seychelle-szigeteken.
  • 2019.05.13. 08:10
  • MTI
Rasovszky duplázott
A Balaton Úszó Klub Veszprém klasszisa, Rasovszky Kristóf a 10 kilométeren aratott sikere után szombaton a rövidebb távon, 5 kilométeren is elsőként csapott célba a hosszútávúszó medencés ob-n.
  • 2019.05.04. 23:17
  • MTI
Hosszútávúszó medencés ob: Rasovszky nyert 10 kilométeren
A Balaton Úszó Klub Veszprém kiválósága, Rasovszky Kristóf győzött 10 kilométeren csütörtökön a hosszútávúszó medencés országos bajnokságon.
  • 2019.05.02. 22:11
  • MTI
Rasovszky hat századdal maradt le az aranyról
A Balaton Úszó Klub Veszprém kiválósága ezüstérmet szerzett a 800 m gyors döntőjében a debreceni úszó országos bajnokság szombati zárónapján.
  • 2019.03.31. 11:17
Rasovszky már két éremnél jár
Csütörtökön már a második bronzérmét zsebelte be Szokolai László tanítványa, a Balatoni Úszó Klub nagy reménysége Rasovszky Kristóf az úszók 121. országos bajnokságán Debrecenben.
  • 2019.03.29. 10:46
  • Simon Dániel
  • Tál Dominik
Egy nap alatt két helyszínen bizonyítottak
A Veszprémi Úszó Klub (VÚK) versenyzői huszonhárom érmet gyűjtöttek az Úszósuli Körverseny harmadik fordulójában.
  • 2019.03.21. 19:21