• egyéni
  • tájfutás

Hatalmas fölényben a veszprémi tájfutók
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület versenyzői negyven éremmel tértek haza a Várpalotán rendezett Veszprém megyei rövidtávú tájékozódási futó bajnokságról és sprint váltóbajnokságról.
  • 2019.09.13. 15:45
  • vehirsport.hu
A Budapest-bajnokságon készültek az országos bajnokságra
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület (VHS) tájfutói egyéniben és csapatban is számos érmet szereztek Budapest rövidtávú és sprintváltó bajnokságán.
  • 2019.09.05. 18:19
Veszprémi sikerek az új típusú tájfutó versenyen
Nyolc érmet szereztek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület versenyzői Vas megye rövidtávú bajnokságán, a Szombathely Kupán pedig hatan értek el dobogós helyezést.
  • 2019.09.04. 17:34
Öt nap, négy veszprémi érem
A Veszprémi Honvéd SE versenyzői több dobogó közeli helyezés mellett három arany- és egy ezüstérmet szereztek a Hungária Kupa – ötnapos nemzetközi tájékozódási futó versenyen.
  • 2019.08.28. 19:05
Veszprémi érem az ifi tájfutó Eb-n
A magyar ifjúsági válogatott – a veszprémi Mérő Dominikával a soraiban – váltó versenyszámban ezüstérmet szerzett a fehéroroszországi tájékozódási futó Európa-bajnokságon.
  • 2019.07.07. 10:11
A tereppel és az ismeretlennel is megküzdöttek
Nagyszerűen szerepeltek a Veszprémi Honvéd Sportegyesület tájfutói a Pomáz és környékén rendezett egyéni éjszakai, valamint egyesületi váltóbajnokságon.
  • 2019.06.29. 12:50
Remekül vették az akadályokat
A Veszprém megyei tájfutók egyéniben tíz, csapatban pedig további hat érmet szereztek Magyarország 2019. évi nyílt középtávú országos egyéni és nyílt országos váltóbajnokságán.
  • 2019.06.12. 07:30
Megmérettetés és felkészülés egyben
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület kiválóságai egyénben harminckét, csapatban pedig kilenc érmet szereztek a Vas, Veszprém és Zala megye tájékozódási futó megyei bajnokságsorozatának újdörgdi állomásán.
  • 2019.06.04. 17:52
Fényes veszprémi sikerek a tájfutó diákolimpián
Kiválóan szerepeltek a veszprémi fiatalok a 2018/2019. évi tájékozódási futó diákolimpia Tatabányán rendezett országos döntőjében.
  • 2019.05.24. 20:48
Egyéniben és csapatban is remekeltek
A Veszprémi Honvéd Sportegyesület (VHS) tájfutói egyéniben tizenöt, csapatban pedig további öt érmet szereztek a Hollókő környékén rendezett Nógrád Nagydíjon.
  • 2019.05.05. 11:39