Veszprémi sport

Horvát szakember veszi át a veszprémi kézilabdacsapat irányítását Fejér-B.Á.L. Veszprém Horvát szakember veszi át a veszprémi kézilabdacsapat irányítását Az idény végén távozik az első osztályú kézilabda-bajnokságból kieső Fejér-B.Á.L. Veszprém éléről Danyi Gábor. A vezetőedzői feladatokat ősztől a horvát Dinko Dankovic veszi át. 2024. április 22. 19:36 Tömösvári duplájával kimászott a gödörből a Veszprém Practical VSC Tömösvári duplájával kimászott a gödörből a Veszprém A Practical VSC 2-0-ra nyert a Dorog vendégeként a labdarúgó NB III vasárnapi mérkőzésén. A címvédésért küzdő veszprémiek számára jól jött a siker, hiszen az elmúlt három fordulóban – a szurkolók nagy bánatára – elmaradt a győzelmük. 2024. április 21. 19:15 Ötgólos vereség a listavezető ellen Veszprém Pannon SE Ötgólos vereség a listavezető ellen A házigazda Veszprém Pannon SE 30-25 alulmaradt a Győri ETO U21 ellen a női kézilabda NB II felsőházi rájátszásának szombat délutáni mérkőzésén. 2024. április 20. 20:44 Ligetvári szerint az olimpián sincs félnivalója a férfi kéziválogatottnak férfi kézilabda-válogatott Ligetvári szerint az olimpián sincs félnivalója a férfi kéziválogatottnak Ligetvári Patrik szerint a párizsi olimpián sem lesz félnivalója a januárban Európa-bajnoki ötödik helyezett magyar férfi kézilabda-válogatottnak. 2024. április 20. 16:45  Az „Építők” negyedszer is verte a Pick Szegedet Telekom Veszprém  Az „Építők” negyedszer is verte a Pick Szegedet A Telekom Veszprém öt hónapon belül negyedszer is padlóra küldte az OTP Bank-Pick Szegedet: a felek péntek esti bajnoki rangadóján a címvédő könnyedén, 36-27-re diadalmaskodott. 2024. április 19. 21:31 Remek második félidei teljesítménnyel nyert a Veszprém U21 Veszprém Handball Academy Remek második félidei teljesítménnyel nyert a Veszprém U21 Négygólos győzelmet aratott a Rákosmente vendégeként a Veszprém Handball Academy U21 a másodosztályú férfi kézilabda-bajnokság szombati összecsapásán. 2024. április 20. 22:25
Esélyt sem adott a Berettyóújfalu a Veszprémnek 1. Futsal Club Veszprém Esélyt sem adott a Berettyóújfalu a Veszprémnek A veszprémi futsalcsapat súlyos, 6-0-s vereséget szenvedett a Berettyóújfalu otthonában hétfőn az első osztályú futsalbajnokság felsőházi rájátszásában. 2024. április 22. 20:28 Súlyos veszprémi vereség az elődöntő első meccsén Veszprém Kosárlabda Klub Súlyos veszprémi vereség az elődöntő első meccsén A Veszprém Kosárlabda Klub 117-76-ra kikapott a Dávid Kornél KA vendégeként vasárnap az NB I/B zöld csoport elődöntőjének első felvonásán. 2024. április 21. 22:52 A listavezető nem kímélte az „ifjabb” Éles-Veszprémet Fejér-B.Á.L. Veszprém U21 A listavezető nem kímélte az „ifjabb” Éles-Veszprémet A házigazda Fejér-B.Á.L. Veszprém U21 hősiesen küzdött, de a már biztos feljutó Győri ETO-UNI fölényes diadalt aratott a felek másodosztályú találkozóján vasárnap. 2024. április 21. 20:51 Győzelemmel zárták a szezont a női futsalosok VESC Győzelemmel zárták a szezont a női futsalosok A VESC 2-1-re legyőzte a vendég ELTE-BEAC gárdáját a női futsal NB II nyugati csoportjának idényzáró, szombati mérkőzésén. 2024. április 20. 20:42 Hátrányba került a fővárosban a VEHIR-VESC VEHIR-VESC Hátrányba került a fővárosban a VEHIR-VESC Háromszettes vereséget szenvedett a VEHIR-VESC a női röplabda NB I elődöntőjének első, szombati mérkőzésén. 2024. április 20. 22:21 Csurgói vereségével kiesett az NB I-ből a Fejér-B.Á.L. Veszprém Fejér-B.Á.L. Veszprém Csurgói vereségével kiesett az NB I-ből a Fejér-B.Á.L. Veszprém Négy szezon után kiesett a férfi kézilabda élvonalból a Fejér-B.Á.L. Veszprém, miután szombat este három góllal kikapott a Csurgó vendégeként. 2024. április 20. 19:45