A Gyöngyös nyerte a férfi kézilabdázók harmadik Ligakupáját

  • kézilabda
  • 2019.05.24
  • 20:04
  • MTI
A Gyöngyös nyerte a férfi kézilabdacsapatok számára harmadik alkalommal kiírt Ligakupa-sorozatot, miután a döntő pénteki visszavágóján Csurgón is győzni tudott.

Az első meccsen - kedden - házigazdaként 30-27-re diadalmaskodott a Gyöngyös.

Férfi kézilabda Ligakupa, döntő, visszavágó:
Csurgói KK - HE-DO B. Braun Gyöngyös 23-26 (11-12)
A párharcot a Gyöngyös nyerte, kettős győzelemmel.

A magyar szövetség az európai kupasorozatokban nem szereplő NB I-es, valamint a sorozatba benevezett NB I/B-s férficsapatok számára rendezte meg a Ligakupát, amelynek négy csoportjában októbertől körmérkőzéses rendszerben játszottak a résztvevők, majd az egyenes kieséses szakasz következett.

Tavalyelőtt az Eger, tavaly a Komló csapata nyerte a sorozatot.

Tabellák
Férfi kézilabda NB I, 2019/20
1. Telekom Veszprém 12
2. Mol-Pick Szeged 8
3. FTC 6
4. Dabasi KC 5
5. BKSE 5
6. Gyöngyös 4
7. Csurgói KK 3
8. Eger 3
9. Grundfos Tatabánya 2
10. Mezőkövesdi KC 1
11. Komló 1
12. Budakalász 0
13. Orosházi FKSE 0
14. Váci KSE 0
utolsó módosítás ma 07:25
tovább »
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoport, 2019/20
1. Telekom Veszprém 2
2. Vardar 2
3. Porto 2
4. Kiel 1
5. Vive Kielce 1
6. Montpellier 0
7. Meskov Breszt 0
8. Motor Zaporozsje 0
utolsó módosítás 2019. szeptember 16. 23:12
tovább »
Férfi kézilabda SEHA-liga B csoport, 2019/20
1. Telekom Veszprém 6
2. PPD Zagreb 3
3. Eurofarm Rabotnik 3
4. Szpartak Moszkva 0
5. Meshkov Breszt 0
6. Metaloplastika 0
utolsó módosítás 2019. szeptember 16. 23:13
tovább »
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2019/20
1. Veszprémi KKFT 2
2. PLER-Budapest 2
3. Rév TSC 2
4. Balatonfüredi KSE U21 2
5. Telekom Veszprém U21 2
6. Budai Farkasok 2
7. ETO-SZESE 0
8. Tatai AC 0
9. NEKA 0
10. Szigetszentmiklósi KSK 0
11. Pécsi VSE 0
12. PEAC 0
utolsó módosítás 2019. szeptember 16. 23:20
tovább »
Női kézilabda NB II Dél-nyugati csoport, 2019/20
1. Bajnok DSE Nemesvámos 2
2. PEAC 2
3. Veszprém Pannon SE 2
4. Szekszárdi FGKC 2
5. Siófok KTC U22 2
6. Marcali VSZSE 2
7. Kozármisleny SE U22 0
8. Hévízi SK 0
9. BBSC Balatonboglár 0
10. Tungsram SE 0
11. Tolna KC 0
12. Tamási KC 0
utolsó módosítás 2019. szeptember 16. 23:18
tovább »